همایش توسعه وفرصتهای سرمایه گذاری با حضورحجت الاسلام والمسلمین حسینی

به گزارش دفتر امام جمعه شهرستان ملارد: حجت الاسلام والمسللمین حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد درهمایش«توسعه وفرصتهای سرمایه گذاری» سخنرانی کردند. ایشان درابتدای سخنرانی خود از حضورمسئولین وبانیان برگذارکننده این همایش تقدیر وتشکرکردند.

ایشان بیان داشتند که دشمن تمام قدرت خودرا برای ازبین بردن انقلاب اسلامی بکارگرفته است وهمچنین به آیه36سوره انفال که خداوند دراین آیه میفرماید: به پیامبر(ص) میفرماید: دشمن همه اموال وزندگی خود رابسیج کرده اند برای ازبین بردن اسلام وبا این کارجلوی رشد انقلاب رابگیرد؛ اشاره کردند وامروزه تلاش آنها این است. در ادامه آیه، خداوند به پیامبرخود میفرماید: دشمن هیچ گاه نمیتواند برشماغلبه کند. امابایدتوجه کنیم که دشمنی که  نمیتواندبه ما غلبه کند باهمت وتلاشمان درمقابل آنها بایستیم. یکی از راهکارهایی که خداوند متعال به پیامبر(ص) میفرماید: این است که بایدخودکفا شوید. هرگز چشمتان به دست ونعمتهای دشمنان نباشد وباید خودتان قدرت پیداکنید.

درادامه ایشان فرمودند: اسلام روی مدیریت واستفاده ازفرصت وزمان تأکید بسیاری دارد وبه همه ماقسم میدهد که از زمان وفرصتها استفاده کنیم برای رسیدن به آن هدف مقدس . پس باید از فرصتها برای رسیدن به آن هدفها استفاده کافی را ببریم . لازم است برای رسیدن به اهداف واستفاده از فرصتها یک اتاق فکر و برنامه ریزی ومدیریت تشکیل بدهیم. لذا لازم است برای مشکلات بررسی شود و راه حل والگو ارائه شود.

همچنین فرمودند: آینده نگری وشایسته سالاری است که باید در این سییستم به آن توجه شود . دور اندیشی یک نوع زیرکی وهوشمندی است. نکته سوم که دراین توسعه باید ازمدل ایرانی اسلامی باشد ومورد تأکید مقام معظم رهبری باشد. وقتی یک نگاهی به تاریخ تمدن اسلام می اندازیم میبینیم که اسلام طرفدار پیشرفت وتمدن است، اسلام مخالف جهل  وگمراهی  وعقب افتادگی است، لذابا این اعتقاد بود که زدیک5قرن اسلام آقای علم بود ودر همه زمینه هااسلام حضور دارد. همه اختراعات واکتشافاتی که درجهان می بینید همه از اسلام وایران است. مانند دکتر هنک که، علم راتشبیه به بارانی کرده است که برخاک خشک اروپا به باریدن گرفته است واین اسلام ودانشمندان مسلمان ایرانی بودندکه اروپاییان رابیدار کردند. آن زمانی که کلیساها مخالف علم آموزی بودند وحرام میداشتند اسلام دراوج تمدن بود.

ایشان در پایان سخنان خود فرمودند: سیاستهای کلی که مقام معظم رهبری ابلاغ کردند،اگر میخواهیم به آن خودکفایی برسیم به اینها هم باید عمل کنیم واز سرمایه ایرانی حمایت کنیم وهمچنین باید مواظبت کنیم قوانین دست وپاگیر هم برداشته باشیم. همت ونظارت شود تا تولیدات داخلی هم با کیفیت عرضه شود . بایدبه جایی برسیم که کشورهای دیگرازمحصولات وتولیدات ما استفاده کنند. درزمانی مما آقای علم جهان بودیم درایتالیا یک کتابی از دانشمندان نوشته بود برای ارئه دادن نیاز به بازار داشت ، امد و کتاب رابنام یکی از شاگردان ابوعلی سینا نوشت که بتواند بفرروشد.

/ 3 نظر / 72 بازدید
کوروش

دستت درد نکنه بسیار از مطالب وبلاگت استفاده کردم من دانشجو طراحی سایت هستم اگه خواستی سایت بسازی یه سری به وب سایتم بزن و باهام تماس بگیر

Arpine

با سلام دوست عزیز وبلاگ بسیار عالی دارید لطفا در سایت همسر گزینی ما عضو شوید و از امکانات بی نظیر آن بهره ببرید عضویت ویژه وگفتگو بین اعضا 100 درصد رایگان یاهو اسپاوز به شما کمک میکند تا انتخاب بهتری داشته باشید کافیست یک بار امتحان کنید این فرصت عالی می باشد هر چه زودتر عضو شوید برای ثبت نام به آدرس زیر مراجعه کنید http://yahoospouse.ir/register.php وآدرس بلاگ http://yahoospouse.persianblog.ir و جهت تبادل لینک با ما به صفحه اصلی سایت یاهو اسپاوز بروید http://yahoospouse.ir و روی گزینه تبادل لینک کلیک کنید و اول سایت ما را در وبلاگ خودتان لینک کنید و بعد به ما اطلاع دهید تا شما را لینک کنیم با تشکر

آسان رنک

سلام شما ميتوانيد با استفاده از سيستم پر قدرت ما بازديد و آمار سايت خود را به چند هزار در روز برسانيد افراد آنلاين خود را به شکل کاملا رويايي افزايش دهيد رنک و رتبه سايت خود را در گوگل و الکسا افزايش دهيد . همه اين خدمات کاملا رايگان! آسان رنک www.asanrank.ir