گردهمایی ائمه جماعات وعلماءوطلاب شهرستان ملارد در دفتر امام جمعه

خبرگزاری دفتر امام جمعه ملارد:

به مناسبت ولادت پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی امام جمعه شهرستان ملارد در این دیدار گفت:

یکی از رسالتهای پیامبر گرامی اسلام تأسیس حکومت دینی ونشر ارزشهای اسلامی بود وامروز جمهوری اسلامی هم همین رسالت را دنبال می کند وهمه ما باید برای حکومت ارزشها تلاش کنیم.

ایشان گفتند:

جمهوری اسلامی برگرفته از انقلاب عاشورای حسینی است ودر مقابل هیچ ظالمی سر خم نمی کند وبا عزت واقتدار در مقابل همه زورگویان عالم می ایستد.

ایشان در بخشی دیگر از سخنانش فرمودند:

از وظائف روحانیون دراین شرائط حساس حمایت و حفاظت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به برکت خون شهداء و نفس قدسی امام(ره) بدست ما رسیده وامروز با هدایت پیامبر گونه مقام معظم رهبری برای رسیدن به قله های پیشرفت و کمال حرکت می کند.

حاج آقا حسینی نوری در ادامه افزودند:

دهه فجر بهترین فرصت برای آشنایی نسل جوان از دستاوردهای انقلاب اسلامی است وبا دعوت مردم برای حضور با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن امسال دشمنان انقلاب اسلامی را مأیوس کنیم.

22بهمن ماه امسال باید به روز تجلی وحدت و همبستگی همه دلسوزان انقلاب اسلامی تبدیل شود.


/ 5 نظر / 18 بازدید
پریسا

ممنونم ازت . اما بازم منتظرم[قلب]

NextHoliday.ir

وبلاگ جالبی دارین. به ما هم سر بزنید اگه خوشتون اومد یه رای مثبت تو جشنواره وب هم بهمون بدین. ممنون

پریسا

عیدتون مبارک باشه ایشالا ، تنتون سالم باشه ایشالا ، سایهٔ پدر مادرتون بالا سرتون باشه ایشالا و خدا رفتگانتون رو بیامرزه ♥ ایشالا که امروز بهترین روز زندگیتون باشه ♥[قلب]

Mehdi

سلام,وبلاگ قشنگی داری خوشم اومد. اگه به بازی علاقه داری به من هم سر بزن

پریسا

بازم سلام,خواهش میکنم شما بیاید منم هم سر می زنم به تون. راستی وبلاگت هم خیلی قشنگه